Se incarca...

Cariere

Fa un pas nou in cariera ta!
Citeste oferta noastra de posturi disponibilie si aplica pentru cel care ti se potriveste cel mai bine.

Asistent vanzari (dispozitive medicale)

Candidatul ideal:
Absolvent studii superioare, background tehnic sau medical
Cunostinte de limba engleza – nivel avansat (scris si vorbit)
Foarte bune cunostinte MS Office (Word, Excel)
Persoana ordonata, calma, orientata spre detalii si rezultate
Seriozitate si promptitudine in rezolvarea sarcinilor
Atitudine pro-activa, responsabila
Excelente abilitati de comunicare si relationare
Capacitate de lucru atat in echipa, cat si individual
Persoana flexibila, deschisa, adaptabila
Capacitate sporita de lucru cu termene limita
Experienta de lucru in domeniul vanzarilor constituie un avantaj

Descrierea jobului:
Validare comenzi
Mentinere comunicare profesionala in ceea ce priveste clientii, dar si celelalte departamente din firma
Intocmire oferte pe baza solicitarilor primite de la clienti
Verificare periodica marfa stoc
Asigurare livrare marfa la timp catre clienti
Descarcare certificate de calitate ale produselor si trimiterea acestora catre clienti
Intocmire brosuri de promovare a produselor din portofoliu in functie de recomandarile superiorului direct
Intocmire rapoarte si previziuni pentru activitatea proprie saptamanala
Prospectare clienti in vederea extinderii portofoliului actual.

Posibilitate dezvoltare profesionala in cadrul echipei X-Lab Solutions
Program de lucru: Luni – Vineri, 07:30 – 16:00
Locul de munca: sediul din Sos. Odai Nr. 207A, sector 1, Bucuresti

Pentru depunerea CV- ului, va rugam sa utilizati adresa de e-mail:
andreea.ionita@xlab.ro
De asemenea, ne puteti contacta telefonic:
Mobil: 0726.300.811 – Andreea Ionita / Departament HR

Aplica acum
Pagini: 1
slogan
Urmareste-ne pe Google plus! Urmareste-ne pe Twitter! Urmareste-ne pe Facebook! Urmareste-ne